Opatření k cestám do zahraničí!!!

Opatření proti zavlečení koronaviru

Opatření proti šíření onemocnění COVID – 19

Vážení rodiče,

z důvodu šíření koronaviru a nadcházejících jarních prázdnin jsme nuceni vydat následující opatření:

1. V případě, že se chystáte do zahraničí, tak Vás vyzýváme, abyste neprodleně po návratu předali informaci o pobytu vedení školy. (602182757 – ředitel školy, 602182776 – zástupce ředitele, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )
  2. Bezprostředně informovali Infolinku KHS LK k problematice výskytu koronaviru 485 253 111 – odtud budete přepojeni k tomuto účelu na vyhrazenou volnou linku - odborníka, lékaře.
  3. V případě, že odborník doporučí zůstat doma v karanténě, je nezbytné toto doporučení dodržet a opět informovat vedení školy.
  4. V případě, že odborník neshledá důvody k domácí léčbě, pošlete žáka do školy.

Věřím, že se všichni zachováte zodpovědně a neohrozíte zdraví jak žáků, tak zaměstnanců školy a ostatních lidí v blízkém okolí.

Děkuji Mgr. Milan Hlubuček, ředitel školy